Knauf Insulation

Hakkında

Bildschirmfoto 2015-10-05 um 17.49.47

Öğretmen 1

Samet DEMİRCİ (Makina Mühendisi)samet demirci

1985 Yılında Düzce’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlayarak 2003 yılında Sakarya Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünü kazandı. 2008 Yılında ilk olarak Isıtma ve Soğutma sektöründe Proje ve Saha Mühendisi olarak görev yaptı. Askerlik vazifesi sonrası ise çeşitli firmalarda Teknik Satış Mühendisi olarak çalıştı. Isı ve Ses Yalıtımı konularında uzmanlıkları bulumaktadır. 2013 Yılının Haziran ayında çalışmaya başladığı Knauf Insulation firmasında halen Satış Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Üye olduğu dernekler; Türk Akustik Derneği, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, İZODER Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği

İletişim bilgileri

Gsm : +90 (0)533 136 62 58

E-mail : Samet.Demirci@knaufinsulation.com

Öğretmen 2

Adnan GÜÇ (İnşaat Mühendisi)Adnan Güc

1974 yılında Samsun’da doğdu. 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 5 yıllık şantiye deneyiminin ardından yalıtım sektörüne geçiş yaptı ve son 13 yılda çalıştığı firmalarda Teknik Sorumlu, Teknik Müdür, Bölge Müdürü gibi sorumluluklar aldı. Halen Knauf Insulation bünyesinde İş Geliştirme ve İhracat Satış Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk sahibidir.

İletişim bilgileri

Gsm : +90 (0) 532 441 16 12

E-mail : Adnan.Guc@knaufinsulation.com

Öğretmen 3

Sedat Kılıç, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği öğrenimini tamamladıktan sonra Sedat Kilic Knaufdış cephe boyalarında ve dış cephe yalıtımında Türkiye pazarında lider firma olan Caparol ile ortaklığı bulunan Betek’te çalışmaya başladı. Dış cephe ürün grubu sorumlusu olarak başladığı Betek kariyerine, Ürün uzmanı olara devam etti ve sonrasında Betek içerisinde yer alan Fawori markasının marka ve ürün yönetimini üstlendi. Kariyerine daha sonra Knauf Insulation’da Ürün Müdürü olarak devam etme kararı aldı. Yalıtım sektöründe global bir dev olan Knauf Insulation’ın Türkiye organizasyonunda pazarlama departmanını kurdu. Kariyerine; Knauf Insulation firmasında Pazarlama Müdürü olarak devam etmektedir. Mevcut pozisyonunda; Ürün ve marka yönetimi, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konularında çalışmaktadır.

Ürünler ve çözümler

Ürün 1

Ürün 2